(Eshop) phone +420 720 996 675 Mo-Fr: 10:00 - 18:00
Einkaufswagen 0

Produkte im Warenkorb:

Total: 0

Chilli Mafia

New Mexico Red Chilli

Wärme: 3 000 SHU zu 5 000 SHU

Typ


Menge:


2,00 /stk

Eigenschaften

Name: New Mexico Red Chilli
Lateinischer Name: Capsicum Annuum
Herkunftsland: Mexiko
Wärme: 3 000 SHU zu 5 000 SHU
Paket: Celéstk
Offizielle Hersteller: Chilli Mafia

Produktenbeschreibung

 

Absolutní nutností pro jakoukoliv kulinářskou příležitost. Ti, kteří chtějí, aby jejich sos nebo BBQ omáčka byla opravdu červená a pikantní, tak pro ně je jedinou volbou New Mexico Red ! 

New Mexico Red se pálivostí pohybuje okolo 10-35.000 jednotek SHU, což je vhodné i pro konzumenty, kteří nemají zkušenosti s chilli a zatoužili po ní. Po prvním ochutnání se dostaví naprosto úžasná a velmi specifická chuť této papričky. Za pár okamžiků přijde nástup pálivosti tak specifické pro každé chilli. Tento pocit však trvá pouze pár okamžiků a rozhodně to není žádné nesnesitelné peklo. Je prostě velmi příjemně pikantní a vhodné opravdu pro každého. Pokud chcete mírně pálivé jídlo, toto je rozhodně dobrá volba.

Obvykle se používá samostatně, ale lze jej kombinovat díky opravdu jedinečné chuti i s jiným chilli kořením ve stejném rozsahu pálivosti.

 

Dejte si opravdu pozor na některé " chilli koření" prodávané v supermarketech s podezřele nízkou (někdy také ne) cenou. Výrobci se nestydí používat umělá barviva. 

Tato paprika je 100% čisté papriky ! 

Nejvyšší kvalita, kterou oceníte především v chuti připraveného jídla a při grilování.

Můžeme jen vřele doporučit !!!

Jedná se o sušené celé papričky.

 

Pálivost: 25.000 - 35.000 SHU

Země původu: Mexico